0 грн.
Кошик
- Виробник: A.Fire
- Модель: WATER ADVANCE AWA 20-50
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| Вага: | 12 кг |
| Ємність бака : | 2 л |
| Виробник: | A.Fire |
| Габарити ШхВхГ: | 22,0х50,8х32,8 см |
| Ефект полум'я: | 1 колір |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (1)
Усі наші моделі камінів з водяною парою тепер оснащені UVC-лампами, які захищають та дезінфікують наші резервуари для повітря та води, а також вироблену водяну пару. Ультрафіолетове С (UVC) випромінювання інактивує та вбиває віруси (коронавірус та інші), бактерії, спори, мікроорганізми та патогени, поки апарат використовується. Лампи UVC встановлюються в баках для повітря та води, і тому не видно неозброєним оком. Тепер ми дійсно можемо говорити про 3D-камін з чистою водяною парою, який позбавляє до 99,99% небезпечних мікробів.
Камінні топки з водяною парою з бактерицидними УФ-лампами - віруцидні та бактерицидні.
Каміни ADVANCE з водяною парою з природним холодним помаранчевим полум’ям.
Повністю безпечний та екологічно чистий камін із справжнім полум’ям
Лінія камінів AFIREWATER ™ з водяною парою ADVANCE з природним холодним помаранчевим полум’ям пропонує новий сучасний дизайнерський камін, який ідеально пристосований до нашого сучасного способу життя та все більш міського житла.
По-перше, електричний камін ADVANCE з водяною парою з холодним полум’ям абсолютно безпечний. Він працює на воді і не виділяє тепла, тому не представляє ніякої небезпеки. Ви можете встановити ці 3D-камінні топки абсолютно де завгодно, починаючи від квартир і будинків та відкритих приміщень (готелі, ресторани, підприємства, місця відпочинку тощо). Можна з упевненістю сказати, що камінні топки з водяною парою AFIREWATER ™ ADVANCE вирішують будь-які питання безпеки.
По-друге, електричний камін з водяною парою не виділяє шкідливих вихлопних газів. Це не шкодить вашому здоров’ю: немає окису вуглецю, NOx, сажі або токсичних газів. Крім того, водяний камін не створює вологи та конденсату. Водяна пара відразу випаровується в навколишньому повітрі. Ми можемо по-справжньому говорити про розумний, екологічний камін, який працює на воді.
| Вага | 12 кг |
| Ємність бака | 2 л |
| Виробник | A.Fire |
| Габарити ШхВхГ | 22,0х50,8х32,8 см |
| Ефект полум'я | 1 колір |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Країна | Люксембург |
| Тип товару | електрокамін паровий |
| Час роботи | 20 годин |
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.