0 грн.
Кошик
- Виробник: Aflamo
- Модель: DEXTER SILVER
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
14 729 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Діапазон потужності: | 0.95-2 кВт |
| Гарантія: | 1 рік |
| Виробник: | Aflamo |
| Габарити ШхВхГ: | 600х492х132 мм |
| Країна: | Польща |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Электрокамін Dexter
- вбудований камін
- чорний корпус
Реалістичний ефект полум'я
- енергозберігаюча світлодіодна технологія
- полум'я, не залежить від функції нагрівання
Отопление
- 2 рівнів теплової потужності: низька 950 Вт /висока 2000 Вт
- захист від перенагрівання
Характеристики
| Діапазон потужності | 0.95-2 кВт |
| Гарантія | 1 рік |
| Виробник | Aflamo |
| Габарити ШхВхГ | 600х492х132 мм |
| Країна | Польща |
| Напруга | 220 В |
| Таймер | Так |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.