0 грн.
Кошик- Виробник: SVT
- Модель: SVT 203
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
2 523 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Вага: | 3,5 кг |
| Виробник: | SVT Oy |
| Габарити монтажні: | 160х230 мм |
| Габариты зовнішні: | 210х280 мм |
| Країна: | Фінляндія |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Виробник: Фінляндія
Тип: засувка димоходу
Монтажний розмір: 230 х 160 мм
Зовнішній розмір: 280 х 210 мм
Вага: 3,5 кг
Колір: чорний
Характеристики
| Вага | 3,5 кг |
| Виробник | SVT Oy |
| Габариты зовнішні | 210х280 мм |
| Країна | Фінляндія |
| Матеріал | Чугун |
| Габарити монтажні | 160х230 мм |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.