0 грн.
Кошик- Виробник: SVT
- Модель: SVT 321
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
14 471 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Вага: | 15 кг |
| Виробник: | SVT Oy |
| Габарити монтажні: | 335х570 мм |
| Габариты зовнішні: | 345х580 мм |
| Країна: | Фінляндія |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Характеристики
| Вага | 15 кг |
| Виробник | SVT Oy |
| Габариты зовнішні | 345х580 мм |
| Країна | Фінляндія |
| Матеріал | Чугун |
| Габарити монтажні | 335х570 мм |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.