0 грн.
Кошик- Виробник: SVT
- Модель: SVT 103
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
1 854 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Вага: | 1,9 кг |
| Виробник: | SVT Oy |
| Габарити монтажні: | 110 х 365 мм |
| Габариты зовнішні: | 110 х 400 мм |
| Країна: | Фінляндія |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Виробник: Фінляндія
Тип: колосникова решітка
Монтажний розмір: 110 х 365 мм
Зовнішній розмір: 110 х 400 мм
Вага: 1,9 кг
Колір: чорний
Характеристики
| Вага | 1,9 кг |
| Виробник | SVT Oy |
| Габариты зовнішні | 110 х 400 мм |
| Країна | Фінляндія |
| Матеріал | Чугун |
| Габарити монтажні | 110 х 365 мм |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.