0 грн.
Кошик
- Виробник: SIMPLEfire
- Модель: SIMPLE FIRE FRAME 1200
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| Вага: | 25 кг |
| Гарантія: | 2 роки |
| Габарити ШхВхГ: | 490х1200х180 мм |
| Колір: | Білий |
| Країна: | Польща |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Біокаміни SIMPLE fire FRAME 1200 БІЛИЙ високотехнологічні продукти, які створюють теплу атмосферу в будь-якому інтерєрі.
Біокамін SIMPLE fire FRAME 1200 БІЛИЙ - польська торгова марка, яка була створена для тих, хто цінує безпеку, гідну якість і доступну ціну.
Конструктивно прості каміни SIMPLE fire FRAME 1200 БІЛИЙ виготовляються із використанням високоякісних матеріалів. Порошкове покриття виконується із використанням найкращої якості фарби із підвищеною стійкістю до впливу високих температур.
Рекомендоване паливо для камінів - біоетанол, отриманий на основі етилового спирту рослинного походження, із спеціально підібраними інгредієнтами для забезпечення горіння без запаху і бездимного згоряння і, таким чином, комфортне використання каміна.
Пальник заповнений абсорбуючими керамічними волокнами і має просту лінію вогню. Ця комбінація забезпечує візуально прекрасний вид вогню.
Пальник без регульованого полум'я.
| Вага | 25 кг |
| Гарантія | 2 роки |
| Габарити ШхВхГ | 490х1200х180 мм |
| Колір | Білий |
| Країна | Польща |
| Матеріал | Сталь |
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуків про цей товар ще не було.