0 грн.
Кошик
- Виробник: SIMPLEfire
- Модель: SIMPLE FIRE CORNER 1200 L
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| Вага: | 25 кг |
| Гарантія: | 2 роки |
| Габарити ШхВхГ: | 450x1200x240 мм |
| Колір: | Чорний |
| Країна: | Польща |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Біокаміни SIMPLE fire CORNER 1200 L високотехнологічні продукти, які створюють теплу атмосферу в будь-якому інтерєрі.
Біокамін SIMPLE fire CORNER 1200 L - польська торгова марка, яка була створена для тих, хто цінує безпеку, гідну якість і доступну ціну.
Конструктивно прості каміни SIMPLE fire CORNER 1200 L виготовляються із використанням високоякісних матеріалів. Порошкове покриття виконується із використанням найкращої якості фарби із підвищеною стійкістю до впливу високих температур.
Рекомендоване паливо для камінів - біоетанол, отриманий на основі етилового спирту рослинного походження, із спеціально підібраними інгредієнтами для забезпечення горіння без запаху і бездимного згоряння і, таким чином, комфортне використання каміна.
Пальник заповнений абсорбуючими керамічними волокнами і має просту лінію вогню. Ця комбінація забезпечує візуально прекрасний вид вогню.
Пальник без регульованого полум'я.
| Вага | 25 кг |
| Гарантія | 2 роки |
| Габарити ШхВхГ | 450x1200x240 мм |
| Колір | Чорний |
| Країна | Польща |
| Матеріал | Сталь |
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуків про цей товар ще не було.