0 грн.
Корзина
- Производитель: Hajduk
- Код Товара: Hajduk ELIPSE F2
- Печатная версия:
- Наличие: В наличии
| Диапазон мощности: | 5-12 кВт |
| КПД: | 78 % |
| Диаметр дымохода: | 150 мм |
| Двойной дожиг: | Да |
| Диаметр центр. подачи воздуха: | 125 мм |
- Обзор товара
- Характеристики
- Отзывы и вопросы (0)
Окремо стоячі печі Hajduk - це сучасні та екологічні опалювальні прилади, які відповідають найсуворішим європейським стандартам, призначені для обігріву як невеликих, так і великих приміщень. Широкий асортимент моделей з ідеальними пропорціями та мінімалістичними формами - це пропозиція, яка ідеально впишеться практично в будь-який інтер'єр, надаючи йому індивідуальний стиль та характер. Красиве бачення вогню викликає захоплення і дарує неповторну атмосферу під час відпочинку зимовими вечорами.
Унікальний дизайн, комфортне та безпечне використання, висока якість продукції – це те, що задовольнить найвибагливіших клієнтів.
Окремо стояча дров'яна піч ELIPSE еліптичної форми забезпечує найкращу функціональність. Величезне, ширококутне, арочне скло створює враження близькості до живого вогню. Камінні печі ELIPSE представлені в трьох варіантах: F1 з опорою на тонку ніжку, F2 з виїмкою для дров, F3 з закритими дверцятами.
Камінна топка ELIPSE має закриту камеру згоряння, облицьовану акумуляційною керамікою, зі знімною чавунною решіткою та зольником. Повітрозабірник забезпечує постійний доступ повітря для горіння, тому дозволяє встановлювати піч у будинках з механічною вентиляцією або рекуперацією. Система різноспрямованої аерації палива та конструкція тривідводу димових газів забезпечують ідеальне згоряння та економію на найвищому рівні. Ергономічний регулятор дозволяє управляти потужністю приладу в п'ять ступенів, а вентильована рукоятка ручки з замком типу «Click» підвищує комфорт використання. У всіх моделях ELIPSE є можливість встановлення димоходу в двох площинах - вертикально вгору або горизонтально на задній частині печі.
СТАНДАРТНЕ ОБЛАДНАННЯ:
- Акумуляційна кераміка
- Чавунні решітки і зольник
- «Безкаркасні» двері з арочним склом SCHOTT Glass Decor
- Патрубок для входу повітря fi-125
- Димохід регульований fi-150
- Система самоочищення скла "Clear View"
- Висувний регулятор повітря
- Механізм закривання дверей «клік».
- Чорна вентильована ручка
- Бічні декоративні панелі чорного кольору
- Регульовані по висоті ніжки (моделі F2, F3)
| Диапазон мощности | 5-12 кВт |
| КПД | 78 % |
| Диаметр дымохода | 150 мм |
| Двойной дожиг | Да |
| Диаметр центр. подачи воздуха | 125 мм |
| Система чистое стекло | Да |
| Страна | Польша |
Нет вопросов о данном товаре, станьте первым и задайте свой вопрос.
Нет отзывов об этом товаре.