"TORNADO" РОТОРНИЙ НАБІР ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ДИМАРЯ HANSA

  • Виробник: Hansa
  • Друкована версія:
  • Наявність: Є в наявності

Склад набору для чищення димоходу «Tornado»:
1. щітка з нейлонової щетиною, діаметр 45см 1 шт.
2. гнучкі нейлонові ручки, довжина 1 м 6 шт.
3. шестикутний ключ 1 шт.
4. наконечник дрилі 1 шт.
5. поліетиленова плівка 120см x 130см 1 шт.

Очистити трубу ви зможете самостійно:

Можливість чищення димоходу знизу.
Підходить для металевих та цегляних труб.
Підходить для труб будь-якого діаметру і форми.
Підходить для труб будь-якої довжини.
Підходить для вигнутих труб.
Не залишає подряпин на внутрішній поверхні труби.
Щітка легка в управлінні.
Оснащена нейлонової щетиною спеціальної форми.
Має велику потужність.
Легко збирається та розбирається.
Призначена для багаторазового використання.
Чистка димоходу за допомогою щітки зазвичай є складним і виснажливим заняттям, що вимагає часу, терпіння і знань. Тому довгий час цією роботою займалися тільки професійні сажотруси. Однак тепер ви можете зробити це самостійно. І для цього не потрібні ні особливі знання, ні численні засоби для чищення. Використовуючи роторний набір для чищення димарів труб «Tornado», ви впораєтеся з цією роботою швидко і з задоволенням. Крім того, ви заощадите гроші, які заплатили б фахівцям з чищення, а головне - завжди будете спокійні за стан димоходу.
Чистка димохідної труби від низу до верху, вам не доведеться забиратися на дах будинку
При використанні роторного набору для чищення димарів труб «Tornado» вам не потрібно забиратися на дах будинку! Чи не буде потрібно драбинка або інші засоби для подолання висоти. Трубу будь-якої довжини можна легко очистити знизу, просто-напросто просунувши щітку в трубу через отвір в опалювальному приладі.
Щетина і ручки - з міцного і гнучкого нейлону
Щетина і ручки щітки «Tornado» виготовлені з нейлону - особливо міцного, пружного, стійкого до руйнування і впливу хімічних реагентів матеріалу. Нейлон надає щетині щітки «Tornado» міцність і стійкість, а ручкам - особливу гнучкість, що дозволяє неважко проникнути крізь усі вигини труби і завжди досягти верхньої точки димоходу.
Підходить для всіх типів димоходів
Гнучкість нейлону і спеціальна форма дозволяє щітці «Tornado» пристосуватися до структури труб всіх типів. Тому вона підходить для чистки димоходів будь-якої ширини і форми (круглої, овальної, прямокутної). Крім того, нейлонова щітка «Tornado» досконаліша, ніж традиційна металева щітка, тому що вона не залишає подряпин на поверхні труби і підходить як для металевих, так і для цегельних труб.
За допомогою дрилі створюється очищуючий ефект великий мощі
Щітка «Tornado» - роторна, вона діє при приєднанні до будь-якої електричної дрилі. Обертається дрилем, щітка здійснює від декількох сот до кількох тисяч обертів на хвилину (в залежності від потужності дрилі). Щетинки щітки «Tornado» мають спеціальну острореберную форму скрученого чотирикутного каната. Під впливом величезної обертальної сили дрилі щетинки роздрібнюють наліт будь-якої твердості та усувають його.

Домашнє вогнище - будь то камін, піч або прилад центрального опалення - особливий атрибут будинку, не тільки випромінює тепло і забезпечує комфорт в будинку, але і завдяки своїй магічну силу об'єднують людей і підсилює узи між ними. Як і будь-який інший пристрій опалювальний прилад потребує догляду для того, щоб він служив вам безпечно і ефективно, протягом тривалого часу виділяв магічне тепло. Найбільшу загрозу для безпеки людей і житла представляють виділяються в ході процесу згоряння палива всередині приладу продукти горіння - сажа і креозот. Це особливо горючі речовини, скупчення яких на стінках димоходу можуть призвести до виникнення пожежі. Липкі частки цих речовин під впливом високої температури, вологості і тяги в димоході відкладаються на стінках труби. Таким чином в димоході утворюється наліт (смоли), який не тільки зменшує прохідність димоходу, а й створює небезпеку пожежі. Крім того, внаслідок зменшення прохідності труби знижується ефективність опалювального приладу, збільшується його знос.
Тому димохід використовуваного опалювального приладу потребує постійного догляду і періодичного чищення. Поряд з щодня використовуваними хімічними засобами і добавками до палива слід вдаватися і до механічної чищенні димаря - усунення нальоту за допомогою щітки.

Загальні характеристики товару
Виробник
Hansa
Країна
Литва

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Оцените товар:
Захист від роботів

Copyright © 2019 Сайт наповнений та просувається Seooptimizator