SIROCCO ТЕРМОЕЛЕКТРИЧНИЙ ВЕНТИЛЯТОР HANSA ДЛЯ ПЕЧЕЙ

 • Виробник: Hansa
 • Друкована версія:
 • Наявність: Є в наявності

Домашній «Сірокко» призначений для прискорення і рівномірного розподілу в приміщенні створюваного опалювальним приладом тепла.

ХАРАКТЕРИСТИКА ТОВАРУ:

 • Збільшує ваш комфорт
 • Працює без джерела електроживлення;
 • Повітряний потік: 350 м3/ч. Підвищує ефективність опалювального приладу
 • Сприяє зменшенню витрати палива
 • Не вимагає фінансових витрат
 • Готовий до експлуатації, не потребує монтажу
 • Тепло використовується максимально раціонально
 • Можна регулювати напрямок теплового потоку

Кожному з нас не раз доводилося відчувати почуття, коли в холодний зимовий вечір, повертаючись після напруженого робочого дня і мріючи скоріше опинитися в наповненій затишним теплом кімнаті, ми мимоволі зітхає, згадавши, що пічка, на жаль, вже охолола. Її в холодній кімнаті доведеться розтоплювати заново і з нетерпінням чекати, поки вона нагріється настільки, що тепло розіллється по всій кімнаті і нам не доведеться неспокійно ходити з кутка в куток у пошуках теплого місця.
Домашній «Сірокко» не сповільнить зловити вже перші імпульси, що народжується в домашньому вогнищі тепла. Він розподілить тепло так, щоб повітря в приміщенні прогрівся як можна швидше і рівномірніше.
Розподільник тепла абсолютно готовий до експлуатації, достатньо лише поставити його на верхню поверхню опалювального приладу. Це те місце, де тепло палаючого вогню відчувається в першу чергу і де досягається найбільша температура нагріву. Домашній «Сірокко» не сповільнить відреагувати на теплові імпульси – він починає діяти відразу ж, як тільки нагріється поверхню приладу. Лопаті починають обертатися і поширюють в приміщенні тепло набагато швидше, ніж з цим впоралася б пічка, виділяє тепло звичайним чином. Циркуляція тепла прискорюється, і вже через кілька хвилин приміщення заповнюється затишним теплом.
Домашній «Сірокко» не тільки прискорює поширення тепла і допомагає його більш рівномірному розподілу в приміщенні, але і допомагає запобігти природні втрати тепла. Як повітря, потрапляючи в воду, завжди піднімається вгору, так і більш теплі, ніж навколишнє середовище, повітряні потоки піднімаються вертикально вгору над топлячи грубкою. У звичайних умовах створюване пічкою тепло спочатку сягає стелі і лише потім, злегка охолодити, опускається вниз, де потреба в теплі найбільш актуальна, заповнюючи весь об'єм приміщення. Домашній «Сірокко», що знаходиться на шляху висхідного від печі тепла, найкращим чином вирішує цю проблему. Тепле повітря він вже в самому початку, в самій гарячій його стадії, направляє горизонтально, в напрямку житлового об'єму приміщення. Тому створюване опалювальним приладом тепло розподіляється по кімнаті рівномірно.

Підвищує ефективність опалювального приладу. У звичайних умовах створюване пічкою тепло спочатку сягає стелі (піднімається вгору, як повітря у воді) і лише потім, злегка охолодити, опускається вниз. Ваш домашній «Сироко» повітряний потік вже у самому початку, в самій гарячій стадії, направляє горизонтально, рівномірно заповнюючи обсяг приміщення. Продуктивність роботи «Сироко» – 350 куб. м повітря на годину, в залежності від робочої температури. Тепло опалювального приладу, рівномірно розподіляється по кімнаті, використовується набагато ефективніше.
Збільшує ваш комфорт. Ваш домашній «Сірокко» не дозволяє теплому повітрю охолодитися і вже в самому початку, в самій гарячій стадії, направляє його горизонтально, туди, де потреба в теплі найбільш актуальна, заповнюючи весь об'єм приміщення. Тому ви відчуєте тепло, перш ніж воно почне підніматися вгору.
Сприяє зменшенню витрати палива. Домашній «Сірокко» дозволить тепла в його найгарячішою стадії досягти вас швидше і утримуватися довше. Тому опалення будинку вимагає меншої витрати палива.
Не вимагає фінансових витрат. Це особливо економічний спосіб швидкого і рівномірного розподілу тепла в приміщенні. Домашньому «Сироко» не потрібно ніякого додаткового палива, батарейок або джерела електроживлення. Він використовує свою власну, вироблювану з тепла печі електроенергію.
Готовий до експлуатації, не потребує монтажу. Домашній «Сірокко» абсолютно готовий до експлуатації, досить поставити його на верхню поверхню опалювального приладу. Розподільник тепла моментально реагує на теплові імпульси і починає діяти відразу ж, як тільки нагріється поверхню приладу. При більш сильному нагріванні приладу дію домашнього «Сироко» стає більш інтенсивним, а після завершення горіння у міру охолодження розподільник тепла вимикається сам.
Тепло використовується максимально раціонально. Внаслідок досить великої ваги домашній «Сироко» акумулює особливо велика кількість тепла. Це дозволяє йому навіть після завершення опалювального процесу діяти ще деякий час, направляючи приємні потоки легкого тепла в приміщення. Завдяки цій властивості тепло, створюване опалювальним приладом, максимально використовується на всіх його стадіях.
Можна регулювати напрямок теплового потоку. Домашній «Сірокко» – мобільний прилад, тому в будь-який момент ви можете змінити напрямок повітряного потоку. Тепло в першу чергу буде поширюватися туди, де воно особливо необхідно.

 

Загальні характеристики товару
Виробник
Hansa
Країна
Hansa

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Оцените товар:
Захист від роботів

Copyright © 2019 Сайт наповнений та просувається Seooptimizator