ОЧИСНИК КАМІННИХ СТЕКОЛ БЕЗПЕЧНИЙ ДЛЯ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА HANSA 500 МЛ

  • Виробник: Hansa
  • Друкована версія:
  • Наявність: Є в наявності

Безпечний для рук, не подразнює шкіру рук.
Чи не завдає шкоди підлозі, меблів та інших предметів домашнього вжитку.
Не має негативного впливу на ущільнювачі дверцят опалювального приладу.
Не ушкоджує металевих і емальованих поверхонь опалювального приладу.
Чи не дряпає скло.
Простий в застосуванні.
Біологічно розщеплюється, нешкідливий для природи (при попаданні в навколишнє середовище розкладається до 90 проц.).
При горінні дрова чи вугілля виділяють сажу і креозот - шкідливі речовини, частинки яких осідають на внутрішній поверхні скла каміна йди грубки. При утворенні в процесі горіння повітряних потоків цей липкий наліт притягує до себе частинки попелу, покриваючи скло ще одним шаром відкладень. Таким чином на склі утворюється плівка з сірого нальоту, яка не тільки перешкоджає проникненню світла з каміна або печі, але і ускладнює поширення тепла. Згодом може знизитися стійкість скла до різких перепадів температур, а вплив попелу може привести до утворення що не підлягають усуненню подряпин.
Обмежують функціональність каміна або печі відкладення дуже міцні і практично не піддаються усуненню. Тому до складу звичайних засобів для очищення камінних стекол входять сильнодіючі речовини, щоб зруйнувати цей нагару. Багато користувачів камінів і печей знають, що такий очисник при попаданні на розташовану поруч меблі, підлогу та інші предмети домашнього вжитку може бути небезпечний для них. Якщо не подбати про спеціальний захист, звичайні очисники стекол можуть завдати шкоди навіть жаростійким ущільнювачів дверцят опалювального приладу. Тому при використанні таких очищувачів необхідно ретельно захищати навколишні предмети, зовнішні елементи опалювального приладу і при очищенні користуватися спеціальними рукавичками, що запобігають можливі пошкодження шкіри рук. Характерний також шкоду, яка завдається цими очисниками природі.
Очищувач камінних стекол HANSA - це новий і безпечний спосіб для очищення стекол каміна або печі від нагару, сажі та інших утворюються в процесі горіння забруднень. Новий очищувач особливо ефективно знімає відкладення зі скляних поверхонь і разом з тим безпечний для житлового середовища - щоб не було подряпин опалювального приладу, його частин та інших знаходяться поблизу предметів. При застосуванні цього очищувача вам не слід турбуватися через те, що він потрапить на підлогу, меблі або інші предмети домашнього ужитку. Очищувач не містить агресивних речовин, які могли б завдати шкоди поверхні, з якої він стикається. У разі потрапляння очищувача в небажане місце ви зможете без праці усунути його вологою серветкою без якого б то не було шкоди для зовнішнього вигляду предмета. До складу очищувача не входить абразивні компоненти, що виключає пошкодження поверхні скла. Очищувач безпечний і для інших деталей опалювального приладу: ущільнювачів дверцят, металевих і емальованих поверхонь, які, як правило, доводилося оберігати при використанні відомих досі очищувачів камінних стекол. Тому при очищенні скла новим очищувачем камінних стекол HANSA ви заощадите час і зумієте захистити себе від несподіванок.
Як тільки ви спробуєте очищувач камінних стекол HANSA в дії, ви забудете про неприємні відчуття, які раніше викликала одна тільки думка про очищення скла опалювального приладу, відтепер ви не будете уникати цієї роботи. Новий очищувач камінних стекол не містить ніяких дратівливих шкіру речовин. Тому при його використанні шкіра рук завжди залишиться неушкодженою. Очищувач камінних стекол HANSA біологічно розщеплюється і володіє оптимальним рівнем розкладання BIO - при попаданні в навколишнє середовище розкладається до 90 проц., Мінімально впливає на життя у водному середовищі. Тому, використовуючи очищувач HANSA, ви приєднаєтеся до зниження негативного впливу на природу, якого до цих пір, прагнучи до ефективного очищення скла опалювального приладу, ви не могли уникнути.

Загальні характеристики товару
Виробник
Hansa
Країна
Литва

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Оцените товар:
Захист від роботів

Copyright © 2019 Сайт наповнений та просувається Seooptimizator