ОЧИЩУВАЧ ДИМОХОДУ ПОЛІНО -САЖОТРУС HANSA (1,1 кг)

  • Виробник: Hansa
  • Друкована версія:
  • Наявність: Є в наявності

   Дістаньте з коробки очищувач від сажі – «Поліно - сажотрус», не розгортаючи паперової упаковки. Покладіть його в ще гарячу топкову камеру. Підпаліть обидва кінця паперової упаковки і залиште горіти. Використовуйте в середньому кожні 30 днів.

Вогонь – надзвичайно корисний дар природи. З давніх часів він був єдиним джерелом світла і тепла, помічником людини при приготуванні їжі, виготовлення інструментів з металу і т. д. Разом з тим вогонь являє собою серйозну небезпеку. Це одна з природних стихій, уносять найбільшу кількість людських життів.
Вогонь – це складна хімічна реакція, в ході якої відбувається взаємодія палива і кисню, в результаті чого одні речовини перетворюються в інші. Насправді горить не сама деревина, а що виділяються з неї горючі гази.На початку процесу, коли деревина нагрівається до 1500C, розщеплюються міститься в ній целюлоза і лігнін – відбувається піроліз. Виділяються горючі гази: водень, моно оксид вуглецю, метан, які одразу спалахують. Полум'я сприяє подальшому термічного розщеплення деревини. Синє полум'я свідчить про горінні токсичного газу – моноксиду вуглецю. При горінні виділяються з деревини газів утворюється дим. Білий дим формується внаслідок виділення з деревини водяних парів, а чорний утворюють виділяється дрібнодисперсний вуглець (сажа) і пари важкозаймистого входить до складу деревини креозоту. По завершенні піролізу залишається вугілля, який вже не горить відкритим полум'ям, а лише тліє, вступаючи в реакцію з атмосферним киснем і виділяючи діоксид вуглецю і водяні пари.
Виділяється разом з димом сажа і креозот якраз і становлять найбільшу небезпеку. Утворюються при горінні деревини водяні пари «склеювати» їх, охолоджують і не дозволяють згоріти. З-за великої ваги ці липкі частинки сажі не можуть зникнути разом з димом, тому осідають на деталях опалювальних приладів і в димарях, утворюючи смолянисті відкладення. Навіть невелика кількість такого нальоту заважає нормальній роботі приладу, знижує його ефективність, прискорює знос, провокує корозію деталей, а в димоході навіть може послужити причиною пожежі.
Очисник від сажі HANSA складається із суміші спеціальних кристалів. Одні її компоненти в процесі горіння дров діють як каталізатори, перетворюючи містяться в деревині сажі в горючі гази, інші при високій температурі виділяють гази, які вступають в реакцію зі смолистими відкладеннями і руйнують їх структуру. Внаслідок цього випаровується волога – основний компонент, який зумовлює твердість смолистої нальоту. Залишаються лише тендітні залишки сажі, які обсипаються, термічно розщеплюються і згорають.

 

Загальні характеристики товару
Виробник
Hansa
Країна
Литва

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів

Copyright © 2019 Сайт наповнений та просувається Seooptimizator