Камінна топка з водяним контуром Hoxter HAKA 63/51W

  • Виробник: Hoxter
  • Друкована версія:
  • Наявність: Є в наявності

Камінна топка з водяним контуром Hoxter HAKA 63/51W

Камін з водяним контуром може замінити інші джерела опалення в будинку. Тепло з каміна акумулюється в буферній ємності, де середньодобові втрати тепла мінімальні. І далі це тепло ми можемо використовувати для обігріву приміщення радіаторами, теплими підлогами або для нагріву води для побутових потреб.
Для нагріву води в теплообміннику використовуються стінки камери згоряння (водяна сорочка). Теплові втрати можуть бути мінімізовані за рахунок використання додаткової теплоізоляції стін каміна (ізоляційний кожух) індекс WI в назві моделі якраз і означає те, що топка укомплектована ізоляційними панелями. Таким чином від теплової енергії ми отримуємо 80% ефективності.
Камін може працювати в парі з іншим тепловим обладнанням (тепловий насос, газовий котел, твердопаливний котел, сонячні колектори, електричний котел).
Водяні каміни Hoxter можуть опціонально поставлятися з дверцятами подвійного скла. Для того, щоб максимально передати енергію вогню на акумулююча ємність. Таким чином зменшується кількість променевого тепла, що передається через дверцята камери згоряння в приміщення і збільшується кількість енергії, яке буде акумулюватися в воді.
У топок Hoxter завжди чисте скло, завдяки системі подачі повітря зверху на скло в співвідношенні 80% і 20% знизу.
Для обробки камери згоряння Hoxter використовує ізоляційний матеріал шамот. Шамот може витримувати великі температури, до 1140 С. Також можливий вибір кольору шамоту світлий і темний (не фарбований, а повністю наповнений кольором).

Загальні характеристики товару
Вага
330 кг
Виробник
Hoxter
Габарити ВхШхГ
1351x780x497 мм
Гарантія
6 років
Діаметр димоходу
200 мм
ККД
80%
Країна
Німеччина
Матеріал
Сталь
Наявність шибера
Немає
Площа обігріву
до 240 м2
Подача повітря
З вулиці
Подвійний допал
Так
Потужність
10-24 кВт
Система "Чисте скло"
Так
Форма скла
Пряме

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів

Copyright © 2019 Сайт наповнений та просувається Seooptimizator