Камінна топка Hoxter ECKA 51/51/51 h

  • Виробник: Hoxter
  • Друкована версія:
  • Наявність: Є в наявності

Камінна топка Hoxter ECKA 51/51/51 h

Камінна топка Hoxter ECKA 51/51/51 h - це кутовий камін з великою камерою згоряння і гільйотинним методом відкриття дверей. Цю топку можна використовувати для опалення будинку із застосуванням повітряної розводки тепла по кімнатах.

Для виготовлення топок використовується надійна жаростійка сталь класу P 265 GH. Така сталь використовується у виробництві трубопроводів, які працюють при високих температурних навантаженнях. Особлива конструкція димосборніка дозволяє знімати більше тепла з димових газів, про що свідчить низька температура продуктів згоряння 255 градусів при стандартній закладці дров 3,7 кг.

У топок Hoxter завжди чисте скло, завдяки механізму подачі повітря зверху на скло в співвідношенні 80% і 20% знизу, таким чином перешкоджається осідання газів і сажі на скло. Плюсом є і герметичний забір повітря з вулиці з рухомим механізмом, що не дає конденсату при перепаді температур зашлаковувати трубу для подачі повітря з вулиці. Отримуючи кисень з вулиці камін не випалює його з приміщення, відповідно під час работии каміна перебувати в приміщенні комфортно.

Також для зменшення теплового випромінювання через скло можна опціонально замовити подвійне скло. Скло в кутових камінах Hoxter - цельногнуте, без будь-яких рамок.

Для облицювання камери згоряння Hoxter використовує шамот, який може витримувати великі температури, до 1140 С. Також можлива варіація кольору світлий і темний шамот (не фарбований, а повністю наповнений кольором). Шамот тепломісткий матеріал, який захищає корпус топки від перегріву і деформації.

Додатково можна встановити знімну ручку дверей. Ручка зберігається в спеціальній "кишені", яка монтується поруч з топкою, коли необхідно підняти двері і підкласти дрова ви дістаєте холодну ручку з металевої кишені, відкриваєте дверцята.

Топки Hoxter ECKA 51/51/51 h доступні в таких комплектаціях:

  • З перехідником під акумуляційні кільця, одинарне або подвійне скло, вертикальне відкриття дверей;
  • З акумуляційної насадкою, одинарне або подвійне скло, вертикальне відкриття дверей;
  • З чавунним куполом, одинарне або подвійне скло, вертикальне відкриття дверей;
  • Зі сталевим теплообмінником, 45 ° / 90 ° одинарне або подвійне скло, вертикальне відкриття дверей.
Загальні характеристики товару
Вага
261 кг
Виробник
Hoxter
Габарити ВхШхГ
1337x640x640 мм
Гарантія
6 років
Діаметр димоходу
180 мм
ККД
80%
Країна
Німеччина
Матеріал
Сталь
Наявність шибера
Немає
Площа обігріву
до 130 м2
Подача повітря
З вулиці
Подвійний допал
Так
Потужність
5-13 кВт
Система "Чисте скло"
Так
Форма скла
Кутове

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Оцените товар:
Захист від роботів

Copyright © 2019 Сайт наповнений та просувається Seooptimizator