Камінна топка Hoxter ECKA 50/35/45 h

  • Виробник: Hoxter
  • Друкована версія:
  • Наявність: Є в наявності

Камінна топка Hoxter ECKA 50/35/45 h

Hoxter ECKA 50/35/45 h - кутова камінна топка. Топка обладнана механізмом вертикального відкриття дверей, плавність ходу і надійне тихе відкривання дверей досягається шляхом використання технічно продуманого механізму. Невеликий розмір дозволяє розмістити топку в маленькому приміщенні. Топка може бути правостороння або лівостороння.

Скло в кутовий топці цельногнуте і завжди чисте, завдяки механізму подачі повітря зверху на скло в співвідношенні 80% і 20% знизу, перешкоджаючи тим самим осіданню пилу і сажі.

Особлива конструкція димосборніка дозволяє знімати більше тепла з димових газів, про що свідчить низька температура продуктів згоряння 245 градусів при стандартній закладці дров 1,9 кг. Також для зменшення теплового випромінювання через скло в приміщення, можна замовити топку з подвійним склінням.

В топках встановлена ​​система вторинного допалювання, завдяки якій зменшується витрата дров і збільшується ККД топки.

Усередині камери згоряння знаходиться 45 кг шамоту, який здатний підтримувати високу температуру в котельній камері, підвищуючи тим самим ефективність процесу горіння.

Топку можна використовувати для роботи з акумуляційними кільцями. Одна велика закладка дров дозволяє виробляти топці 18 kW потужності, яка буде надходити в приміщення протягом тривалого часу, що в свою чергу дозволяє рідше підкидати дрова. Ця топка може стати єдиним джерелом опалення будинку.

Додатково можна встановити знімну ручку дверей. Ручка зберігається в спеціальній "кишені", яка монтується поруч з топкою, коли необхідно підняти двері і підкласти дрова ви дістаєте холодну ручку з металевої кишені, відкриваєте дверцята.

Загальні характеристики товару
Вага
190 кг
Виробник
Hoxter
Габарити ВхШхГ
1246x509x515 мм
Гарантія
6 років
Діаметр димоходу
150 мм
ККД
80%
Країна
Німеччина
Матеріал
Сталь
Наявність шибера
Немає
Площа обігріву
до 120 м2
Подача повітря
З вулиці
Подвійний допал
Так
Потужність
5-12 кВт
Система "Чисте скло"
Так
Форма скла
Кутове

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів

Copyright © 2019 Сайт наповнений та просувається Seooptimizator