Камінна топка Hoxter ECKA 50/35/45

  • Виробник: Hoxter
  • Друкована версія:
  • Наявність: Є в наявності

Камінна топка Hoxter ECKA 50/35/45

Кутова камінна топка Hoxter ECKA 50/35/45 з боковим відкриттям дверей має мінімальні розміри серед кутових камінних топок компанії Hoxter, встановлена ​​номінальна потужність топки дозволяє ефективно використовувати його в невеликих приміщеннях.

Корпус топки зроблений зі сталі, є високий димозбірник в якому здійснюється вторинне допалювання газів. Час горіння дров можна регулювати зміною подачі повітря в камеру згоряння, номінальна витрата дров 1,9 кг на годину.

Топки Hoxter беззпопільникові, завдяки чому краще зберігається жар і оптимізується процес тління деревини. Всі топки Hoxter мають систему вторинного допалювання газів, завдяки якій знижується витрата дров та збільшується ККД.

Кутові топки Hoxter мають цільногнуте скло, яке завжди буде чистим, завдяки механізму подачі повітря зверху на скло в співвідношенні 80% і 20% знизу. Також для зменшення теплового випромінювання через скло можна опціонально замовити подвійне скло. Двері можуть відкриватися або праворуч, або ліворуч.

Для ефективного теплообміну внутрішність камери згоряння топки облицьована шамотом, що забезпечує ККД 80%, і захищає топку від перегріву і деформації. Можлива варіація кольору світлий і темний шамот (не фарбований, а повністю наповнений кольором).

Додатково для камінної топки Hoxter можна встановити автоматичну систему контролю горіння ABRA 6.1с за допомогою якої контролюється процес горіння. Пристрій складається з: бездротового дисплея, безконтактного датчика двері, датчика температури, повітряної заслінки і блоку управління.

Загальні характеристики товару
Вага
190 кг
Виробник
Hoxter
Габарити ВхШхГ
1246x509x515 мм
Гарантія
6 років
Діаметр димоходу
150 мм
ККД
80%
Країна
Німеччина
Матеріал
Сталь
Наявність шибера
Немає
Площа обігріву
до 120 м2
Подача повітря
З вулиці
Подвійний допал
Так
Потужність
5-12 кВт
Система "Чисте скло"
Так
Форма скла
Кутове

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів

Copyright © 2019 Сайт наповнений та просувається Seooptimizator