Наявність у шоу - румі

КАМІННА ТОПКА DEFRO HOME INTRA LA

  • Виробник: DEFRO HOME
  • Друкована версія:
  • Наявність: Є в наявності

Особливості камінної топки DEFRO HOME INTRA LA . Чому її популярність все більше зростає в Україні.

Щоб перейти до особливостей, слід ознайомитись з самим виробником Defro Home більш детальніше.

Defro Home – це польський виробник камінних топок з відмінною репутацією, інноваційними технологіями та сучасним устаткуванням. Свою популярність на Україні здобула у 2017 році як виробник високоякісних та тепло ефективних опалювальних приладів. Серед модельного ряду, виробник Defro Home може запропонувати своєму користувачу повітряні камінні топки та топки з водяним контуром, камінні печі та аксесуари.

Серед цих позицій слід виділити камінну топку DEFRO HOME INTRA LA , адже її особливості вражають:

-          Високоякісна котлова сталь, товщиною 4мм.

-          Наявність подвійного допалу.

-          Дизайнерська конструкція камінної топки.

-          Подвійне керамічне скло.

-          Поворотний вихід димохідної труби.

-          Надійна камера згорання.

-          Наявність керамічного облицювання всередині камери згорання.

Ці особливості дозволяють камінній топці DEFRO HOME INTRA LA  чітко себе позиціонувати, як якісний, надійний та ефективний пристрій для обігріву будинку до 200 кв.м.

Характеристики камінної топки DEFRO HOME INTRA LA 

Серед ключових характеристик у камінній топці DEFRO HOME INTRA LA  слід відмітити наступні:

1.       Наявність поворотного коліна на 360 градусів. Така конструктивна особливість дозволить з легкістю змонтувати камінну топку DEFRO HOME INTRA LA  навіть у важких архітектурних рішеннях.

2.       Широка зовнішня рамка. Це рішення необхідне для того, щоб провести облицювання камінної топки до лінії дверцят.

3.       Зовнішня подача повітря у камеру згорання. За для максимальної ефективності згорання палива та тепловіддачі – повітря у камінну топку DEFRO HOME INTRA LA  заходить через вулицю, що запобігає пересушенню повітря у кімнаті.

4.       Регулювання подачі повітря. Для максимальної економії палива – слід потурбуватись про контроль горіння у камері згорання. Саме завдяки такій особливості  - дрова згорають максимально довго.

5.       Відведення гарячого повітря. Над камерою згорання знаходяться сталеві труби, які виводять гаряче повітря у теплову камеру та в подальшому передають тепло по усій опалювальній площі.

6.       Радіатори по периметру камінної топки. Такі радіатори потрібні, щоб утримувати довше тепло після повного згорання дрів.

7.       Кераміка по периметру камери згорання. За для безпеки камінної топки DEFRO HOME INTRA LA  – камера згорання обкладена керамікою, що запобігає деформації металу та довше утримує тепло всередині камери.

8.       Ручка cool & touch. Для комфортного відкриття дверцят – виробник Defro Home розробили систему, завдяки якій ручка у DEFRO HOME INTRA LA  залишається завжди холодною.

9.       Система «Чисте скло». Це потрібно для того, щоб у камінній топці завжди залишалось чисте скло після згорання палива. Відбувається такий процес завдяки системі подачі холодного повітря по периметру скла.

10.   Система подвійного допалу «Multiflow». Завдяки цій системі – відпрацьовані гази не попадають одразу у димохід, а повторно проходять згорання у камері. Це потрібно для економії палива, збільшення ефективності обігріву та зменшення викиду продуктів згорання в атмосферу.

Де можна купити камінну топку DEFRO HOME INTRA LA ?

Купити  камінну топку DEFRO HOME INTRA LA  можна у нашому салоні камінів Ignis, за адресою Київська обл., смт. Гостомель, вул. Кулішова 26-В, або на нашому сайті kamin-ignis.com.ua

Загальні характеристики товару
Вага
268 кг
Виробник
DEFRO Home
Гарантія
5 років
Діаметр димоходу
200 мм
ККД
80,1%
Країна
Польща
Матеріал
Сталь
Паливо
Дерево
Подвійний допал
Так
Потужність
6.4-19.2 кВт
Система "Чисте скло"
Так

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Оцените товар:
Захист від роботів

Copyright © 2019 Сайт наповнений та просувається Seooptimizator