Кахлі колекція "Голландський"- Витончені і АкуратніКахлі серії "Голландський" Кахлі серії "Голландський" Кахлі серії "Голландський" Кахлі серії "Голландський" Кахлі серії "Голландський"

Ціну товара уточнюйте

Кахлі серії "Голландський"

Вартість розраховується індивідуально для кожного об'єкта після заміру! Можлива розпис на каміні ..

Керамічна плитка для камінів та печей

Ціну товара уточнюйте

Керамічна плитка для камінів та печей

Ціна вказана за 1 шт. ..

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Виберіть підкатегорію

Кахлі колекція

Кахлі колекція «Голландський» будь-якого кольору, виробництво Україна - витончені і акуратні, що дозволяє використовувати цю модель в гармонії з практично будь-яким інтер'єром. Каміни печі або, виконані з даного кахлі стануть головною родзинкою Вашого будинку. Пічний кахель, а в європейських країнах прийнято називати – кахель – дивовижний за своїм чудовим властивостям будівельний матеріал, в першу чергу за своїм тепло накопичувальним і теплоудерживающим властивостями.

Він застосовується для будівництва камінів, печей, пічних комплексів, варильних комплексів, оздоблень банних печей. Кахлі віддають в приміщення тепло, накопичене під час горіння печі, каміна, це променисте тепло є дуже корисним для здоров'я людей. Салон камінів IGNIS пропонує кахлі від кращих світових виробників, що зберегла класичні традиції виробництва цього благородного матеріалу.

 

Придбайте кахлі для каміну в нашому салоні камінів IGNIS, якщо Ви хочете побудувати у вашому домі щось душевне, чудове, неповторне. Ми поставляємо кахельну продукцію – для будівництва камінів та печей від кращих фабрик Німеччини, Чехії, України. Фото кахлів Ви можете побачити на сторінках каталогу нашого сайту. Наші художники-дизайнери виконають для Вас проект, вони врахують ваші уподобання і застосують весь свій талант і любов до професії. До 75% операцій з виробництва кахлю, черепиці робляться руками, тому цей процес вважається дуже складним і трудомістким. Багато із секретів своєї технології виробники кахлю зберігають у глибокій таємниці, тому що напрацьовувалися вони протягом багатьох поколінь.

Copyright © 2019 Сайт наповнений та просувається Seooptimizator