ІНДИКАТОР ГОРІННЯ HANSA

  • Виробник: Hansa
  • Друкована версія:
  • Наявність: Є в наявності

   Індикатор горіння призначений для установки режиму горіння в опалювальних приладах з одинарним металевим димоходом.

Індикатор горіння – мобільний прилад. Придбавши за невелику ціну індикатор горіння, користувач печі або іншого опалювального приладу може застрахувати свою інвестицію в опалювальний прилад. Індикатор горіння в будь-який момент можна зняти і використовувати для установки режиму горіння іншого опалювального приладу.

Застосування індикатора горіння забезпечить:
■ Максимальний час горіння.
■ Економне споживання палива.
■ Довговічність опалювального приладу.
■ Безпека вдома і людей.
■ Екологічність атмосфери.

Властивості та доповнення:
■ Магніт і спеціальний болт для кріплення до металевого димоходу;
■ Алюмінієва панель з чіткими символами режимів горіння;
■ Температурна шкала до 500°C;
■ Швидке і точне функціонування;
■ Діаметр 63 мм;
■ Елегантний корпус;
■ Зручна ручка для установки і зняття індикатора;
■ Болт безпеки.

Використання
Користуватися індикатором горіння надзвичайно просто. Корпус індикатора розділений на три поля, які відображають можливі три різних режими: «знижений», «оптимальний» і «підвищений». Для вашої зручності індикатор додатково оснащений температурною шкалою, що дозволяє не тільки встановити режим горіння, але й інформувати вас про точну температурі диму і її зміну.

Щоб опалювальний прилад діяв безперебійно, нагрівав ефективно, споживав трохи палива і служив безпечно, його експлуатація повинна виконуватися належним чином. Інакше кажучи, потрібно вміти управляти опалювальним приладом, так як необережне нерозумне звернення може не тільки вивести з ладу прилад, завдати шкоди довкіллю, але і створити небезпеку для вас і вашого будинку. Належне поводження з опалювальним приладом дозволить використовувати всі його властивості та уникнути можливих збитків або неприємностей.
Навіть якщо ви здійснюєте ретельний догляд за опалювальним приладом – регулярно чистите скло, збираєте попіл, використовуєте ефективні допоміжні засоби і топіть виключно сухими дровами – цих зусиль може виявитися недостатньо. Навіть самий турботливий споживач може зашкодити своєму опалювального приладу тільки тому, що неправильно поводиться під час його роботи.
Перш за все ви повинні знати, як діє опалювальний прилад, що відбувається у нього всередині.
Одне з найважливіших правил експлуатації опалювального приладу – встановлення належного режиму горіння. Режим горіння визначається досягається в димоході в процесі горіння температурою продуктів горіння (диму), яка обумовлюється відповідною установкою кількості палива і подавання повітря. Оптимальна взаємодія цих елементів залежить тільки від знань і дій користувача опалювальним приладом на різних етапах горіння.
Занадто низький режим горіння сприяє формуванню небезпечного продукту горіння – креозоту. Тільки незначна його частина усувається через трубу (до речі, забруднюючи атмосферу вашого житла). Велика частина залишається в димоході, накопичуючись на його внутрішніх стінках, і, уповільнюючи надходження тепла, знижує ефективність всього опалювального приладу. Крім цього, накопичився креозот може стати причиною виникнення пожежі в димоході.
Занадто високий режим горіння – це неекономне використання палива, а також зайві витрати на опалення. Високий режим горіння при наявності в димоході відкладень креозоту загрожує пожежею. Разом з тим опалювальний прилад швидше зношується, внаслідок чого скорочується термін його служби.
Монтування горіння індикатора
Індикатор горіння призначений для установки режиму горіння в опалювальних приладах з одинарним металевим димоходом.
Індикатор горіння слід монтувати на рівні очей на відстані не менше 30 см від опалювального приладу.
Якщо індикатор горіння монтується до димоходу з нержавіючої сталі, підберіть відповідне місце і прикріпіть індикатор горіння спеціальним болтом, наявними в комплекті.
Індикатор горіння забезпечений магнітом, тому при монтуванні його до димоходу з чорного металу досить вибрати для нього підходяще місце і просто притиснути. Увага: при надмірному підвищенні температури в димоході (понад 420°C) магніт може втратити свої властивості, перестане триматися, впаде і навіть може викликати пожежу. Тому з метою безпеки рекомендується індикатор горіння прикріпити спеціальним болтом і до димоходу з чорного металу.
Прикріпити індикатор горіння до димоходу можливо за допомогою дроту. Для цього треба придбати дріт певної товщини і довжини (дріт не входить в комплект індикатора горіння) і, пропустивши її через два наявних з боків індикатора отвори, міцно закріпити на димарі.

«Оптимальна» температура (від 120°C до 300°C) свідчить про ефективної і безпечної роботі опалювального приладу: паливо повністю прогорає, одержуване тепло оптимально розподіляється. Стрілка індикатора горіння, що знаходиться в цьому полі, показує, що ви не повинні робити ніяких додаткових дій і можете спокійно насолоджуватися теплом.
«Підвищена» (понад 300°C) температура сигналізує про неэкономном горінні палива, нераціональному використанні тепла, а також про небезпеку перегріву опалювального приладу і можливе займання нальоту на стінках димоходу. Якщо стрілка індикатора знаходиться в цій зоні – ви повинні негайно зменшити інтенсивність полум'я.

 

Загальні характеристики товару
Виробник
Hansa
Країна
Литва

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Оцените товар:
Захист від роботів

Copyright © 2019 Сайт наповнений та просувається Seooptimizator