ГРАНУЛЬОВАНИЙ ВІДДАЛЮВАЧ САЖІ HANSA (1 КГ)

  • Виробник: Hansa
  • Друкована версія:
  • Наявність: Є в наявності

ПРИЗНАЧЕННЯ:

Це дієвий і нешкідливий засіб для підтримки в чистоті
основних частин опалювального приладу. До складу очищувача входить
спеціальна кристалічна суміш, яка в процесі горіння виділяє
речовини, що діють як каталізатори і розщеплюють навіть самі
найдрібніші з'єднання утворюються смол. деталі опалювального
приладу залишаються чистими і забезпечують ефективну роботу і хорошу
теплопровідність. При регулярному використанні очищувача не доведеться
турбуватися з приводу якості щодня використовуваних гранул:
опалювальна система збережеться в чистоті, витрати на опалення не будуть
рости, а прилад в повну силу буде служити безпечно і довго.

Спосіб застосування

ОЧИЩЕННЯ ДОГЛЯД
Для опалювальних приладів потужністю до 10 кВт Засипати 1 кг очищувача в бункер для гранульованого палива опалювального приладу. Засипати 250 г очищувача в бункер для гранульованого палива опалювального приладу. Повторювати регулярно після спалювання кожних 100 кг палива.
Для опалювальних приладів потужністю від 10 до 20 кВт Засипати 2 кг очищувача в бункер для гранульованого палива опалювального приладу. Засипати 250 г очищувача в бункер для гранульованого палива опалювального приладу. Повторювати регулярно після спалювання кожних 200 кг палива.
Ефективність гранульованого очищувача сажі підтверджується лабораторними дослідженнями.
Це дієвий і нешкідливий засіб для підтримки в чистоті основних частин опалювального приладу. До складу очищувача входить спеціальна кристалічна суміш, яка в процесі горіння виділяє речовини, що діють як каталізатори і розщеплюють навіть найдрібніші з'єднання утворюються смол. Деталі опалювального приладу залишаються чистими і забезпечують ефективну роботу і гарну теплопровідність. При регулярному використанні очищувача не доведеться турбуватися з приводу якості щодня використовуваних гранул: опалювальна система збережеться в чистоті, витрати на опалення не будуть рости, а прилад в повну силу буде служити безпечно і довго.
У світі існують тисячі виробників деревних гранул. Тому кожен прагне виділитися з-поміж інших, створити більш якісні гранули. Гранули відрізняються за своїм складом, сорту застосовується для їх виробництва деревини, співвідношенню різних сортів деревини, способу виробництва. Висока якість гранул, низький рівень зольності безпосередньо визначають роботу використовують їх опалювальних приладів, ефективність обігріву, довговічність. Тільки використовуючи високоякісні гранули можна досягти найбільшої ефективності опалювального приладу, забезпечити чітку і безперервну його роботу.
Залежно від якості зольність гранул може бути від 0,5 до 3 проц. Чим вище зольність, тим більша кількість сажі залишається всередині опалювального приладу після згоряння. Новоутворена смола порушує роботу приладу, збільшує витрату палива, знижує коефіцієнт корисності. Найбільше це шкодить пальнику, нагревателю і димоходу - деталям, від яких безпосередньо залежить робота приладу. Їх забруднення може викликати порушення в роботі навіть досить нового приладу. Шкода, завдана неякісним паливом, що не розцінюється як пошкодження опалювального приладу протягом гарантійного терміну, і виробник не візьметься безкоштовно усунути поломку.
Неможливо визначити якість гранул візуально або після декількох епізодів застосування. Його можна оцінити тільки при використанні гранул протягом більш тривалого часу. А як бути в разі застосування гранул різних сортів? Надзвичайно складно встановити, які саме з них завдали шкоди опалювального приладу. Уберегти опалювальний прилад від згаданих небезпек можна використовуючи гранульований очищувач сажі, що володіє захисними і очисними властивостями. Ефективність цього очищувача підтверджена лабораторними дослідженнями. Це дієвий і безпечний засіб для підтримки в чистоті основних деталей опалювального приладу. Очищувач містить спеціальну суміш кристалів, що виділяють в процесі горіння речовини, які впливають на процес горіння як каталізатор і розчиняють навіть найдрібніші частинки утворюється сажі. Деталі опалювального приладу залишаються чистими і забезпечують ефективну роботу і теплопровідність. При регулярному використанні очищувача вам не доведеться щодня турбуватися про якість гранул: опалювальна система збережеться в чистоті, витрати на опалення не збільшаться, а прилад буде служити вам безпечно і довго.

Загальні характеристики товару
Виробник
Hansa
Країна
Литва

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Оцените товар:
Захист від роботів

Copyright © 2019 Сайт наповнений та просувається Seooptimizator