ГОЛІВКА З НЕЙЛОНОВОЮ ЩЕТИНОЮ ДО РОТОРНОГО НАБОРУ HANSA

  • Виробник: Hansa
  • Друкована версія:
  • Наявність: Є в наявності

Обертові головки дозволяють перетворити механічні засоби для чищення стрижні в обертовий набір для очищення димоходів. Ланцюги та кабельні наконечники використовуються для ретельного очищення традиційних цегляних і керамічних димоходів як стіни у вигляді важких відкладень, включаючи гнізда птахів і смоли. Нейлонова головка використовується для ефективного прибирання димоходів.
Обертові поворотні головки працюють шляхом з'єднання стрижнів з будь-яким електричним свердлом. Коли він підключається до свердла, щітка може обертатися від декількох сотень до декількох тисяч обертів на хвилину (в залежності від потужності свердла). Обертові головки можуть очищати димохід до цегли. Завдяки великому обертальному зусиллю поворотні головки Hansa видаляють навіть найупертішу насадку всередині будь-якого димоходу або димоходу.
Ротаційні головки Hansa можуть використовуватися тільки з універсальної різьбленням M12. Необхідно приділяти особливу увагу тому, щоб свердло працювало тільки з правильною швидкістю, як у випадку свердління (за годинниковою стрілкою).

Загальні характеристики товару
Виробник
Hansa
Країна
Литва

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Оцените товар:
Захист від роботів

Copyright © 2019 Сайт наповнений та просувається Seooptimizator