Чавунна піч-камін Jotul F 602 N GD

  • Виробник: Jotul
  • Друкована версія:
  • Наявність: Є в наявності

Чавунна піч Jotul F 602 N GD з плитою, теплова потужністю в діапазоні від 4,4 до 7,5 кВт, під час роботи на максимальній потужності обігріває приміщення будинку до 80 м2.

Пекти Jotul F 602 N GD – новинка Норвезького виробника, виконана в класичному дизайні, з функціоналом сучасних печей-камінів. Дана модель печі, на відміну від попередніх моделей серії, удосконалено топку печі та систему горіння палива. Ця піч Clean Burning – чисте горіння з подачею попередньо-підігрітого повітря в топку печі на різних рівнях полум'я для повного та ефективного згоряння палива. Абревіатура ECO у назві печі-каміна говорить про високий рівень екологічності, тому що при роботі печі в режимі чистого горіння зменшується кількість викидів в атмосферу. Ця модель печі відповідає найсуворішим стандартам країн Євросоюзу.

Пекти Jotul F 602 N GD – має можливість підведення та підключення повітря з вулиці або суміжних приміщень. В даному випадку необхідний для згоряння палива кисень забирається з вулиці, а не з приміщення, що опалюється.

Наявність чавунної плити для приготування їжі робить зручним використання Jotul F 602 N GD на дачі або заміському будинку.

Загальні характеристики товару
Вага
60.0 (кг)
Виробник
Jotul
Гарантія
120 (міс)
Діаметр димоходу
120.0 (мм)
Країна
Норвегія
Матеріал
Чугун
Паливо
Дрова
Потужність
2.3 - 8.5 кВт

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Оцените товар:
Захист від роботів

Copyright © 2019 Сайт наповнений та просувається Seooptimizator