Чавунна піч-камін Jotul F 100 ECO.2 LL SE BP

  • Виробник: Jotul
  • Друкована версія:
  • Наявність: Є в наявності

Чавунна піч Jotul F 100 ECO LL SE BP з великим склом без готичних візерунків пофарбована в чорний колір BP — Black Point, потужність печі в номінальному режимі 5 кВт, розрахована на опалення будинку площею до 100 м2.

Піч-камін Jotul F 100 ECO LL SE BP є більш сучасною, вдосконаленою моделлю попереднього модельного ряду серії печей JOTUL F 100. Основними відмінностями Jotul F 100 ECO LL SE BP від ​​попередніх моделей серії є вдосконалена система згоряння палива, до. Тепер дані моделі печей ефективніше використовують паливо, працюють із більшою тепловіддачею та меншою кількістю викидів в атмосферу. Також Jotul F 100 ECO LL SE з'явилася можливість підведення повітря з вулиці або суміжних приміщень будинку. Дані моделі печей, при згорянні палива, можуть використовувати кисень з вулиці, зберігаючи рівень кисню в приміщенні, що опалюється, на комфортному для дихання рівні.

У моделі Jotul F 100 ECO LL SE BP використано систему вторинного спалювання палива – clean burning. Ця технічна технологія дозволяє допалювати у додатковій камері газоподібні продукти горіння основного палива. В результаті суттєво збільшується ККД, знижується кількість відкладень у печі та димарі.

Печі Jotul F 100 ECO LL SE BP також виконані з міцного сірого жаростійкого чавуну з підвищеним вмістом хрому. Топка печі вміщує дрова завдовжки до 40 див.

Піч має систему самоочищення жаростійкого камінного скла - air wash. Завдяки цьому технічному рішенню можна грітися вихідним від печі теплом і милуватися неповторною грою вогню. Система подвійного допалювання забезпечує гарне горіння з чарівною грою вогню, а велике скло – прекрасний вид на полум'я.

Загальні характеристики товару
Виробник
Jotul
Гарантія
120 (міс)
Діаметр димоходу
150.0 (мм)
Країна
Норвегія
Матеріал
Чугун
Паливо
Дрова
Потужність
3-7.5 кВт

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Оцените товар:
Захист від роботів

Copyright © 2019 Сайт наповнений та просувається Seooptimizator