Дизайнерський камін Rocal Angle

  • Виробник: Rocal
  • Друкована версія:
  • Наявність: Є в наявності

Дизайнерські каміни іспанського бренду Rocal це каміни з мінімалістичним дизайном і обробкою ручної роботи. Камін Rocal Angle один з найбільш незвичайних камінів Rocal. Як і всі моделі, що базується на геометричних формах.

Основною особливістю каміна Rocal Angle є те, що до нього додатково може бути встановлений сервопривід, завдяки якому камінну топку можна повертати за допомогою пульта дистанційного керування.

Підвісний камін Rocal Angle виготовлений з високоякісної сталі. Крім чудового зовнішнього вигляду, камін Rocal Angle має хорошу продуктивність і потужність, завдяки чому може служити основним джерелом опалення в будинку.

Для виготовлення каміна використовується жароміцний сталь, ізоляційний матеріал вермикуліт, а також термостійка фарба для зовнішньої обробки, яка під час роботи каміна не виділяє запах.

Отримуючи кисень з вулиці камін не випалює його з приміщення, відповідно під час роботи каміна перебувати в приміщенні комфортно. У камінів Rocal завжди чисте скло, завдяки системі подачі повітря зверху на скло.

Каміни Rocal мають систему вторинного допалювання, яка зменшує витрату дров і збільшує ККД.

Загальні характеристики товару
Вага
139 кг.
Габарити ВхШхГ
557x883x349 мм.
Гарантія
5 років.
Діаметр димоходу
150 мм.
ККД
81,3 %
Країна
Іспанія
Матеріал
Сталь
Потужність
5,5-9, 5 кВт.
Система "Чисте скло"
Так

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Оцените товар:
Захист від роботів

Copyright © 2019 Сайт наповнений та просувається Seooptimizator