Барбекю (Садова піч) варіант 1

  • Виробник: IGNIS
  • Друкована версія:
  • Наявність: Предзаказ
  • Ціну товара уточнюйте

Для ознайомлення! Вартість Вашої печі барбекю визначиться в процесі обговорення усіх її конструктивних і архітектурних особливостей з пічником. Виїзд майстра на об'єкт можна замовити в нашій компанії (вартість виміру 200 грн., якщо Ви продовжуєте з нами співпрацю, гроші за завмер повертаються).

Двох абсолютно однакових садових печей не буває, кожна піч по-своєму унікальна.

Ціна барбекю печі складається з вартості матеріалів і роботи пічника.

Вартість матеріалів на барбекю піч включає витрати на цегла, пічне литво, суміші, димохідні труби, утеплювачі, стільниці, витратні матеріали, доставку на об'єкт. У цьому питанні все залежить від можливостей та побажань замовника.

Ваші витрати на пічника безпосередньо залежать від рівня його кваліфікації, досвіду, відносини до своєї справи. Із зростанням обсягів котеджного і дачного будівництва з'явилася маса «майстрів на всі руки». Такі майстри вміють робити будь-яку роботу від фундаменту до даху, від поклейки шпалер до посадки дерев. Тому головна порада забудовнику – бійтеся універсалів. Шукайте вузьких фахівців! У нашій компанії Ви знайдете професіоналів пічного справи. Перш ніж переступити до об'єкту пічники складуть кошторис, в якому пропишуть всі витрати на барбекю піч. Окремими рядками у кошторисі можуть бути вказані проектування, установка димоходу, додаткова обробка цегли, проживання, інші роботи на об'єкті.

Термін будівництва печі барбекю прямо пропорційний її розмірів і складності. Кожна піч займе стільки часу, скільки буде потрібно.

Тому у кожному випадку, як правило, будівництво барбекю печі займає від трьох до п'яти тижнів.

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Оцените товар:
Захист від роботів

Copyright © 2019 Сайт наповнений та просувається Seooptimizator