Акумуляційна піч кутова Gavryliv&Sons AP40x40x80

  • Виробник: Gavryliv & Sons
  • Друкована версія:
  • Наявність: Є в наявності

Ми створили продукт який буде актуальним у вашому інтер'єрі впродовж багатьох років.

Сучасна камінна топка з системою чистого скла та зовнішньою подачею повітря, футерована пічним товстим 40мм шамотом з унікальним малюнком, доповнюватиме фантастичну гру полум'я.

Ви зможете змінювати колір вашої печі самостійно, так легко як перефарбувати стіну.

Акумуляція є давнім і добре відомим способом зберегти тепло в камені на тривалий час, насолоджуючись м'яким рівномірним теплом протягом тривалого часу. Зараз пічна акумуляція переживає своє друге народження. Глухі незручні дверцята відходять у минуле, як і технології їх кладки. Сучасним продовженням пічної традиції є акумуляційні печі та каміни, що поєднують у собі естетику камінного вогню і пічну акумуляційну традицію.

Шамот.

Wolfshöher Tonwerke, що вже впродовж 160 років є безумовним лідером галузі зі своїми родовищами та найтехнологічнішими виробничими потужностями. Тривала й тісна співпраця з німецькою компанією дала змогу втілити два дизайни внутрішнього футерування камери спалювання. Тепер у вас є можливість дизайн каміна на власний смак.

Пічний шамот - це не те саме, що шамот індустріальний і футерування на основі бетонних виробів. Залежно від вибору глини та рецептури вироби Wolfshöher Tonwerke відповідають найрізноманітнішим вимогам. В окремих випадках пічний шамот має бути особливо твердим, часто особливо стійким до займання сажі та впливу вологи, якомога легшим в обробці та завжди добре зберігати тепло.

Фарба.

Використання німецької фарби Senotherm uht 600 на водяній основі дає змогу вам не відчувати запаху і диму під час першого розпалювання камінної топки. Високоякісні пігменти протягом періоду експлуатації не змінюватимуть відтінок.

Кераміка.

Німецький виробник ROBAX® склокерамічних панелей, який є лідером галузі. 

ROBAX® має майже нульове теплове розширення та надзвичайно високі характеристики впливу від термічного навантаження за екстремальних температур до 760°C. Ідеальне рішення для вашого каміна.

Дверний профіль.

Жаростійкість дверцят такого великого формату забезпечує спеціальний суцільнотягнутий сталевий профіль. Це ексклюзивний профіль особливого перерізу, який був розроблений нами з перспективою використання в топках великих форматів.

Дверний молдинг.

Зсередини дверцята мають спеціальний молдинг із нержавіючої сталі. Це дуже естетичне рішення, з яким камін має виразний і завершений вигляд. Естетика не є єдиною функцією такого молдингу: завдяки гарному екрануванню, дверний профіль менше нагрівається, а жар, що випадково розсипається за межі топкової, скочується назад. Оскільки рух повітря для чистого скла здійснюється у напрямку зверху вниз, то молдинг згладжує його рух і запобігає задимленню скла в нижній частині.

Регульовані замки, петлі, дотягувачі.

Ми подбали про багаторічну експлуатацію наших виробів: завіси, замки та уловлювачі є регульованими. Після тривалого використання шнур втрачає свою еластичність, дверцята перестають прилягати герметично, а топка втрачає свою регульованість і красу горіння. Замість негайної заміни шнура, можна просто відрегулювати завіси і замок. Якщо заміна шнура відбудеться на відмінний від заводського, то регулюванням петель можна буде виставити дверцята.

Незалежна дверна рама від корпусу з компенсацією розширення топки.

Під час горіння топка нагрівається і змінює свої розміри. Для того, щоб забезпечити незмінність геометрії дверцят і монтажних розмірів, ми відокремили корпус топки від дверної рами компенсаційним шнуром. Тепер, оскільки топка і дверна рама є окремими частинами, дверцята завжди відмінно закриваються, а монтажні зазори залишаються стабільними. Таке рішення значно дорожче, ніж безрамне, з приляганням дверцят безпосередньо до корпусу, але якість варта цих витрат.

Сталь.

Більшість виробників, щоб здешевити вартість продукції, використовує сталь гарячого прокату. Ця сталь використовується у виробах, де не потрібна висока якість поверхні. З такої сталі можна робити ворота та огорожі. Ми в свою чергу використовуємо тільки сталь холодного прокату. За своїми фізичними характеристиками холоднокатані сталі найчастіше твердіші та міцніші, ніж стандартні гарячекатані сталі. Через те, що метал формується за нижчих температур, твердість сталі, стійкість до руйнування під час розтягування і опір деформації збільшуються.

Холоднокатана сталь чудово підходить для виробів, що вимагають точних розмірів і поліпшених характеристик поверхні.

Рекордно низька висота.

Конструкція топки дає змогу реалізувати будь-який дизайнерський проект завдяки рекордно низькому компонуванню монтажної рами.

Глибоке дно.

Глибоке дно камери згоряння позбавляє вас від частого чищення вашого каміна. Таким чином ви будете не обмежувати себе частою рутиною з прибирання попелу від палива. Обираючи камінну топку з глибоким подовим дном - ви інвестуєте у свій вільний час від прибирання каміна.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Оцените товар:
Захист від роботів

Copyright © 2019 Сайт наповнений та просувається Seooptimizator